Radroute in Teublitz, Bayern, Deutschland
Německo 2012-8.den-Naabtal-Radweg-Waldnaabtal-Radweg

Route in der Bikemap App öffnen

Diese Route in Bikemap Web öffnen
Distanz
Aufstieg
Abstieg
Dauer
ø-Tempo
Max. Höhe
Radroute in Teublitz, Bayern, Deutschland
Route in der Bikemap App öffnen
Diese Route in Bikemap Web öffnen
8.den trasy 31.05.2012, pokračuji směr Cheb po Naabtal-Radweg až do Unterwildenau. Odtud po WaldNaabtal-Radweg do Weidenu.
Ráno u Katzdorfu je prádelna, ale skoro celou noc kuňkaly žáby-byla to nádhera, perfektní ukolébavka. Pokračuji a za Wiefelsdorfem začínají mokřady, je stále na co koukat. Za Naabeckem u splavu dávám očistu těla s kávičkou a stále po Na pokračuji podle trati do Krondorfu a zde narážím na kolotoče (zítra je Den dětí). Prohlídka Schwandorfu, nákup a kávička u řeky s kačenama. Pokračuji stále po Na do Naaburgu, nahoru na náměstí do íčka. Následuje dálniční uzel a přejíždím povídací železniční přejezd :o)) před Wernsbergem. V Unterwildenau se cyklotrasa rozděluje na Naabtalradweg a Waldnaabtalradweg, po které já pokračuji dále. Za Weidenem mě chytá šílená průtrž deště, tak se napřed schovávám pod plachtu a pak stavím stan. Prší až do rozednění
S prohlídkou města a blouděním najeto: 80km
Bubach an der Naab - Waltenhof - Wiefelsdorf - Naabeck - Dachelhofen - Ettmannsdorf - Krondorf - Irrenlohe nádraží - Schwarzenfeld - Bresdorf - Wölsendorf - Nabburg - Wiesmühle - Untersteinbach - Iffelsdorf - Wernsberg - Luhe-Wildenau - Unterwildenau - pokračuji po Waldnaabtalradweg - Pischeldorf - Pirk - Weiden
Nucený nocleh.Šílená průtrž mračen, napřed jsem schovaná rychle i s kolem pod plachtou a když to trochu poleví, honem stavím stan. Prší celou noc,přestává až k ránu.
Wusstest du schon? Du kannst diese Route als Vorlage in unserem Routenplaner verwenden, und sie ganz einfach nach deinen Bedürfnissen anpassen. So planst du noch schneller deine perfekte Radtour.
In der App öffnen